Rachel Zegler speelt naast Gal Gadot de hoofdrol in de nieuwe live-action Disneyfilm. Er was wat commotie, maar we hebben vooral heel veel zin om haar eindelijk te kunnen zien.
Rachel Zegler (24) brak in 2021 door met de iconische rol van Maria in de remake van de musical West Side Story. De actrice en zangeres kreeg er meteen een Golden Globe voor.
Twee jaar geleden speelde ze de hoofdrol in The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes. Dit verhaal speelt zich 64 jaar vóór de eerste Hunger Games-film af (met Jennifer Lawrence). De rol van Lucy Gray Baird, die moet deelnemen aan de tiende editie van de Hongerspelen namens het arme district 12 was haar op het lijf geschreven. Lucy is een sterke jonge vrouw die haar eigen keuzes maakt. Ze is een rondreizende muzikant dus Rachel mocht weer een paar fijne liedjes zingen.
Of ze dat in Disney’s Snow White ook weer doet? Ze is in ieder geval geen prinsesje dat smachtend op haar prins zit te wachten. Integendeel, er was wat commotie omdat ze tijdens interviews de oude verhaallijn bekritiseerde. “Die film dateert uit 1937 en is overduidelijk verouderd, als het aankomt op de plaats van vrouwen in de maatschappij”, vertelde ze aan Variety. “Sneeuwwitje wordt nu niet langer gered door de prins op het witte paard en droomt ook niet van de ware liefde”. “De prinses droomt er daarentegen van een onbevreesde, moedige, eerlijke en trouwe leider te zijn.” Kijk, zo kennen we Rachel weer.
Disney’s Snow white, vanaf 19-3 in de bioscoop
Meldingen